Wszystkie produkty
-
Cyfrowy czujnik inklinometru
-
Analogowy czujnik pochyłomierza
-
Inklinometr dynamiczny
-
Inklinometr bezprzewodowy
-
Elektroniczny czujnik kompasu
-
Postawa i system odniesienia kursu
-
Jednostka miary inercyjnej IMU
-
Czujnik wibracji akcelerometru
-
Integracja GNSS INS
-
Czujnik przełącznika przechyłu
-
Żyroskop światłowodowy
-
Układ czujnika żyroskopu
-
Układ akcelerometru
-
Inni
Osoba kontaktowa :
Zhang
Numer telefonu :
86 18921292620
słowa kluczowe [ 180 digital inclinometer sensor ] mecz 17 produkty.
BWL310 MEMS Niskokosztowe wyjście napięciowe Jednoosiowy inklinometr pochyłomierza
| nazwa: | Inklinometr analogowy |
|---|---|
| Napięcie zasilania (V): | 9-35 |
| Prąd roboczy (mA): | 20-40 |
BWM420 MEMS Wyjście napięciowe Dwuosiowy inklinometr Dokładność pochylenia 0,01°
| nazwa: | Inklinometr dwuosiowy |
|---|---|
| WYJŚCIE: | Napięcie 0-5 V/0-10 V opcjonalnie |
| Rezolucja: | 0,001° |
BWL317S Jednoosiowy pochyłomierz Modbus Pochyłomierz RS232/RS485/TTL
| nazwa: | Inklinometr cyfrowy |
|---|---|
| Zakres pomiarowy (°): | ±180 |
| Oś pomiaru: | X |
BWK216S Niedrogi cyfrowy jednoosiowy inklinometr pochylenia RS232 / RS485 / TTL Opcjonalnie
| nazwa: | Inklinometr cyfrowy |
|---|---|
| Tom: | L55*W37*H24 (mm) |
| Zasilacz: | 9-35V |
Wysokiej wydajności dynamiczny czujnik nachylenia rozdzielczość 0,005°
| Dokładność: | 0.5° (dynamiczny) 0.01° (statyczny) |
|---|---|
| Zakres temperatury: | -40°C~+85°C |
| Waga: | 280G |
HEC395 9-osiowy dynamiczny elektroniczny kompas o wysokiej wydajności 0,5°
| Zasilacz: | 9-35 V prądu stałego |
|---|---|
| Prąd roboczy: | 30 mA (maks. 40 mA) |
| Temperatura robocza: | -40 ℃ ~ 85 ℃ |
HEC365 Opłacalny elektroniczny kompas 3D RS232/RS485/TTL Opcjonalnie
| Nazwa: | Kompas elektroniczny |
|---|---|
| Napięcie: | 5 V prądu stałego |
| Temperatura robocza: | -40 ℃ ~ 85 ℃ |

