Wszystkie produkty
-
Cyfrowy czujnik inklinometru
-
Analogowy czujnik pochyłomierza
-
Inklinometr dynamiczny
-
Inklinometr bezprzewodowy
-
Elektroniczny czujnik kompasu
-
Postawa i system odniesienia kursu
-
Jednostka miary inercyjnej IMU
-
Czujnik wibracji akcelerometru
-
Integracja GNSS INS
-
Czujnik przełącznika przechyłu
-
Żyroskop światłowodowy
-
Układ czujnika żyroskopu
-
Układ akcelerometru
-
Inni
Osoba kontaktowa :
Zhang
Numer telefonu :
86 18921292620
słowa kluczowe [ 0 2 digital inclinometer sensor ] mecz 111 produkty.
BW - VG225 Niski koszt Wysokowydajny dynamiczny inklinometr z magistralą CAN BUS
| nazwa: | Inklinometr dynamiczny |
|---|---|
| Prąd roboczy: | 30 mA (maks. 40 mA) |
| Dokładność dynamiczna: | 0,5° |
BWH528 MEMS Wyjściowy prąd wyjściowy Dwuosiowy inklinometr Dokładność pochylenia 0,003°
| nazwa: | Inklinometr analogowy |
|---|---|
| Poziom ochrony: | IP67 |
| Napięcie zasilania (V): | 12-35 |
VG125 Niskobudżetowy dynamiczny pochyłomierz CAN
| nazwa: | Inklinometr dynamiczny |
|---|---|
| Napięcie: | 5 V prądu stałego |
| Prąd roboczy: | 30 mA (maks. 40 m) |
DIS344 Przełącznik przekaźnika przełącznika przechyłu o wysokiej spójności o podwójnej osi napięcia wyjściowego
| nazwa: | Czujnik przełącznika pochylenia |
|---|---|
| Poziom ochrony: | IP67 |
| Instalacja: | Cztery śruby M4 |
DIS341 Ekonomiczny dwuosiowy przełącznik przechyłu napięcia wyjściowego przełącznik przekaźnika
| nazwa: | Czujnik przełącznika pochylenia |
|---|---|
| Dokładność (°): | Dynamiczny 2°/ Statyczny 0,1° |
| Oś pomiaru: | X、Y |
SEC385 Elektroniczny kompas 3D Dokładność 0,5° RS232/RS485/TTL Opcjonalnie
| Nazwa: | Elektroniczny czujnik kompasu |
|---|---|
| Zasilacz: | 5 V prądu stałego |
| Prąd roboczy: | 30 mA (maks. 40 mA) |
VG200 Niedrogi cyfrowy dynamiczny inklinometr pochylenia
| Dokładność dynamiczna: | 0,5° |
|---|---|
| Dokładność statyczna: | 0,01° |
| Rezolucja: | 0,005° |
VG50 tani cyfrowy dynamiczny inklinometr pochylenia RS232/485/TTL/CAN Opcjonalnie
| Dokładność dynamiczna: | 3° |
|---|---|
| Dokładność statyczna: | 0,3° |
| Rezolucja: | 0,01° |
AgileLight-50A Ekonomiczny cyfrowy jednoosiowy żyroskop światłowodowy z zamkniętą pętlą FOG
| nazwa: | Żyroskop |
|---|---|
| Temperatura robocza: | -40℃~+60℃ |
| Osiowy: | Pojedyncza oś |
AgileLight-70A Cyfrowy żyroskop światłowodowy z zamkniętą pętlą, jednoosiowy FOG
| ARW ((Dźwięk)): | 0,005 |
|---|---|
| Powtarzalność współczynnika skali (ppm): | ≤50 |
| Częstotliwość aktualizacji ((Hz): | 1000 lub 400 |

