Wszystkie produkty
-
Cyfrowy czujnik inklinometru
-
Analogowy czujnik pochyłomierza
-
Inklinometr dynamiczny
-
Inklinometr bezprzewodowy
-
Elektroniczny czujnik kompasu
-
Postawa i system odniesienia kursu
-
Jednostka miary inercyjnej IMU
-
Czujnik wibracji akcelerometru
-
Integracja GNSS INS
-
Czujnik przełącznika przechyłu
-
Żyroskop światłowodowy
-
Układ czujnika żyroskopu
-
Układ akcelerometru
-
Inni
Osoba kontaktowa :
Zhang
Numer telefonu :
86 18921292620
słowa kluczowe [ 0 2 digital inclinometer sensor ] mecz 111 produkty.
Akcelerometr AS100-5 MEMS Precyzyjna nawigacja inercyjna o niewielkich rozmiarach w pełni cyfrowa
| Stabilność obciążenia (typowa): | 0,1 mg |
|---|---|
| Powtarzalność offsetu: | 0,15 mg |
| Współczynnik częściowej temperatury: | 00,05 mg/°C |
Jednoosiowy żyroskop światłowodowy AgileLight-120A z zamkniętą pętlą
| Osiowy: | Pojedyncza oś |
|---|---|
| Nieliniowy współczynnik skalowania w temperaturze pokojowej (ppm): | ≤10 |
| Powtarzalność współczynnika skali (ppm): | ≤10 |
Cyfrowy żyroskop światłowodowy AgileLight-50A z zamkniętą pętlą o wysokiej rozdzielczości FOG
| Osiowy: | Pojedyncza oś |
|---|---|
| Maksymalna prędkość kątowa (°/s): | ±600 |
| Stabilność w temperaturze pokojowej 1σ ((o/h): | ≤0,05 |
BMR3300 6-osiowy elektroniczny czujnik kompasu o wysokiej dokładności RS232/RS485/TTL Opcjonalnie
| Nazwa: | Kompas elektroniczny |
|---|---|
| Dokładność kursu: | 0,2 RMS (użytkowanie poziome) < 0,5 RMS (nachylenie < 30°) |
| Uchwała nagłówkowa: | 0,001° |
SEC340 Niedrogi, mały elektroniczny czujnik kompasu 3D
| Nazwa: | Kompas elektroniczny |
|---|---|
| Napięcie: | 5 V prądu stałego |
| Prąd roboczy: | 30 mA (maks. 40 mA) |
SEC225 Niedrogi elektroniczny czujnik kompasu 2D
| Nazwa: | Kompas elektroniczny |
|---|---|
| Dokładność kursu: | 1° (RMS) |
| Rezolucja: | 0,1° |
SEC380 3D Precyzyjny, ekonomiczny, elektroniczny czujnik kompasu RS232/RS485/TTL Opcjonalnie
| Nazwa: | Kompas elektroniczny |
|---|---|
| Dokładność kursu: | 1° (RMS) |
| Rezolucja: | 0,1° |
Wysokowydajny układ akcelerometru MEMS Gyro100-1000
| nazwa: | Gyroskop Czujnik Chip |
|---|---|
| Rozmiar: | 10*10*3,5 mm |
| Czas rozruchu: | 1s |
AS100-30 Precyzyjny akcelerometr MEMS Mała objętość W pełni cyfrowe wyjście Nawigacja bezwładnościowa Sterowanie UAV
| nazwa: | Chip akcelerometru |
|---|---|
| Stabilność obciążenia (typowa): | 0,15 mg |
| Powtarzalność offsetu: | 0,4 mg |
Precyzyjny układ akcelerometru MEMS Gyro100-500
| nazwa: | Żyroskop światłowodowy |
|---|---|
| Zakres: | 500°/s |
| Stabilność odchylenia: | 8°/godz |

