Wszystkie produkty
-
Cyfrowy czujnik inklinometru
-
Analogowy czujnik pochyłomierza
-
Inklinometr dynamiczny
-
Inklinometr bezprzewodowy
-
Elektroniczny czujnik kompasu
-
Postawa i system odniesienia kursu
-
Jednostka miary inercyjnej IMU
-
Czujnik wibracji akcelerometru
-
Integracja GNSS INS
-
Czujnik przełącznika przechyłu
-
Żyroskop światłowodowy
-
Układ czujnika żyroskopu
-
Układ akcelerometru
-
Inni
Osoba kontaktowa :
Zhang
Numer telefonu :
86 18921292620
słowa kluczowe [ 0 2 digital inclinometer sensor ] mecz 111 produkty.
BWM467 Ekonomiczny cyfrowy dwuosiowy inklinometr Dokładność pochylenia 0,005°
| Nazwa: | Inklinometr cyfrowy |
|---|---|
| Zakres pomiarowy (°): | ±60 |
| Oś pomiaru: | XY |
BWM460 MEMS Wyjście cyfrowe Dwuosiowy inklinometr Ekonomiczny 0-5 V/0-10 V/cyfrowy TTL Opcjonalnie
| nazwa: | Inklinometr analogowy |
|---|---|
| Dokładność (°): | 0,02 |
| Rozdzielczość (°): | 0,001 |
BWH525 CAN-Bus Dwuosiowy inklinometr Dokładność przechyłu 0,003°
| nazwa: | Inklinometr cyfrowy |
|---|---|
| Oś pomiaru: | XY |
| Dokładność (°): | 0,003 |
BWK226S Cyfrowy dwuosiowy inklinometr pochylenia RS232/RS485/TTL Opcjonalnie
| nazwa: | Inklinometr cyfrowy |
|---|---|
| Napięcie zasilania (V): | 9-35 |
| Prąd roboczy (mA): | 20-40 |
BWL316S Niedrogi, jednoosiowy cyfrowy pochyłomierz MEMS z pojedynczą osią
| nazwa: | Inklinometr cyfrowy |
|---|---|
| Zasilacz: | 9-35V |
| Dokładność: | 0,1° |
BWK220 MEMS Niskokosztowe wyjście napięciowe Dwuosiowy inklinometr pochyłomierza
| nazwa: | Inklinometr analogowy |
|---|---|
| ROZMIAR: | L90*W40.5*H26(mm) |
| Poziom ochrony: | IP67 |
BW-VG220 Niski koszt MEMS Dynamiczny inklinometr pochylenia napięcia 0-5 V / 0-10 V Opcjonalnie
| nazwa: | Inklinometr dynamiczny |
|---|---|
| Poziom ochrony: | IP67 |
| Napięcie (V): | 12-35 |
VG55 Niskokosztowy dynamiczny pochyłomierz CAN MEMS
| nazwa: | Inklinometr dynamiczny |
|---|---|
| Dokładność dynamiczna: | 3° |
| Dokładność statyczna: | 0,3° |
VG100C Niedrogi dynamiczny inklinometr pochylenia RS232/485/TTL
| Nazwa: | Inklinometr dynamiczny |
|---|---|
| Prąd roboczy: | 30mA (maksymalnie 40mA) |
| Dokładność dynamiczna: | 1° |
BWS3000 Precyzyjny dwuosiowy analogowy cyfrowy inklinometr pochyłomierza Wyjście RS232/RS485/TTL
| Zasilacz: | 9-35V |
|---|---|
| Wysoka celność: | 0,001° |
| Oś pomiaru: | Podwójna oś |

