Wszystkie produkty
-
Cyfrowy czujnik inklinometru
-
Analogowy czujnik pochyłomierza
-
Inklinometr dynamiczny
-
Inklinometr bezprzewodowy
-
Elektroniczny czujnik kompasu
-
Postawa i system odniesienia kursu
-
Jednostka miary inercyjnej IMU
-
Czujnik wibracji akcelerometru
-
Integracja GNSS INS
-
Czujnik przełącznika przechyłu
-
Żyroskop światłowodowy
-
Układ czujnika żyroskopu
-
Układ akcelerometru
-
Inni
Osoba kontaktowa :
Zhang
Numer telefonu :
86 18921292620
słowa kluczowe [ 0 2 digital inclinometer sensor ] mecz 111 produkty.
BWH515 CAN Bus jednoosiowy precyzyjny inklinometr Dokładność pochylenia 0,003°
| nazwa: | Inklinometr cyfrowy |
|---|---|
| Napięcie (V): | 9-35V |
| Prąd (mA): | 20-40 V |
BWH527 Modbus Dual Axis Inklinometr Tiltmeter RS232/RS485/TTL Opcjonalnie
| Nazwa: | Inklinometr cyfrowy |
|---|---|
| ZŁĄCZE: | Złącze metalowe (kabel 1,5 m) |
| Poziom ochrony: | IP67 |
BWL315S Mały, ekonomiczny, jednoosiowy inklinometr na szynie CAN
| nazwa: | Inklinometr cyfrowy |
|---|---|
| Zakres pomiarowy (°): | ±180° |
| Dokładność (°): | 0,2 |
BWM417 Ekonomiczny pochyłomierz z pojedynczą osią Modbus Przechyłomierz RS232 / RS485 / TTL Opcjonalnie
| nazwa: | Inklinometr cyfrowy |
|---|---|
| Napięcie zasilania (V): | 9-35 |
| Temperatura pracy (℃): | -40-85 |
VG100 Niedrogi cyfrowy dynamiczny inklinometr pochylenia RS232/485/TTL Opcjonalnie
| nazwa: | Inklinometr dynamiczny |
|---|---|
| Prąd roboczy: | 30 mA (maks. 40 m) |
| Dokładność dynamiczna: | 2° |
BWM420 Ekonomiczne wyjście napięciowe Dwuosiowy inklinometr pochylenia 0-5 V / 0-10 V Opcjonalnie
| nazwa: | Inklinometr analogowy |
|---|---|
| Napięcie zasilania (V): | 12-35 |
| Prąd roboczy (mA): | 20-40 |
Jednoosiowy analogowy czujnik nachylenia
| Nazwa: | Inklinometr analogowy |
|---|---|
| Dokładność (°): | 0,2 |
| Rozdzielczość (°): | 0,02 |
Wysokiej precyzji analogowy czujnik nachylnościowy
| Nazwa: | Inklinometr analogowy |
|---|---|
| Zakres pomiarowy (°): | ± 90 |
| Oś pomiaru: | XY |
VG328 Opłacalny prąd dynamiczny inklinometr pochylenia 0-20/4-20/0-24mA wyjście opcjonalnie
| nazwa: | Inklinometr dynamiczny |
|---|---|
| Dokładność dynamiczna: | 0,3° |
| Dokładność statyczna: | 0,01° |
BWK227S Ekonomiczny dwuosiowy pochyłomierz Modbus Przechyłomierz RS232/RS485/TTL Opcjonalnie
| nazwa: | BWK227S |
|---|---|
| Napięcie zasilania (V): | 9-35 |
| Prąd roboczy (mA): | 20-40 |

