Wszystkie produkty
-
Cyfrowy czujnik inklinometru
-
Analogowy czujnik pochyłomierza
-
Inklinometr dynamiczny
-
Inklinometr bezprzewodowy
-
Elektroniczny czujnik kompasu
-
Postawa i system odniesienia kursu
-
Jednostka miary inercyjnej IMU
-
Czujnik wibracji akcelerometru
-
Integracja GNSS INS
-
Czujnik przełącznika przechyłu
-
Żyroskop światłowodowy
-
Układ czujnika żyroskopu
-
Układ akcelerometru
-
Inni
Osoba kontaktowa :
Zhang
Numer telefonu :
86 18921292620
słowa kluczowe [ imu inertial measurement unit ] mecz 134 produkty.
DIS331 Jednoosiowy przełącznik przechyłu napięcia wyjściowego o wysokiej rozdzielczości Przełącznik przekaźnika przekaźnika
| nazwa: | Przełącznik nachylenia |
|---|---|
| Napięcie: | 12-35V |
| Temperatura robocza: | -40-85℃ |
BWH518 MEMS Cyfrowy jednoosiowy inklinometr pochylenia Dokładność 0,003°
| nazwa: | Inklinometr cyfrowy |
|---|---|
| Napięcie (V): | 12-35 |
| Prąd (mA): | 20-40 |
BWH528 MEMS Wyjściowy prąd wyjściowy Dwuosiowy inklinometr Dokładność pochylenia 0,003°
| nazwa: | Inklinometr analogowy |
|---|---|
| Poziom ochrony: | IP67 |
| Napięcie zasilania (V): | 12-35 |
BWK226S Cyfrowy dwuosiowy inklinometr pochylenia RS232/RS485/TTL Opcjonalnie
| nazwa: | Inklinometr cyfrowy |
|---|---|
| Napięcie zasilania (V): | 9-35 |
| Prąd roboczy (mA): | 20-40 |
DIS334 Przełącznik przekaźnika przechyłu napięcia wyjściowego z pojedynczą osią
| nazwa: | Czujnik przełącznika pochylenia |
|---|---|
| Napięcie zasilania (V): | 9-35 |
| Temperatura pracy (℃): | -40-85 |
HEC303 3D elektroniczny czujnik kompasu o wysokiej precyzji
| Zakres pomiaru azymutu: | 0~360° |
|---|---|
| Dokładność azymutu: | Po kalibracji przestrzennej ≤0,3°(RMS) (zakres pochylenia -20°~20°) |
| Rozdzielczość azymutu: | 0,01° |
VG100C Niedrogi dynamiczny inklinometr pochylenia RS232/485/TTL
| Nazwa: | Inklinometr dynamiczny |
|---|---|
| Prąd roboczy: | 30mA (maksymalnie 40mA) |
| Dokładność dynamiczna: | 1° |
NB-WM400 Ekonomiczny bezprzewodowy inklinometr Dokładność pochylenia 0,005°
| Nazwa: | Inklinometr bezprzewodowy |
|---|---|
| Zerowy dryf temperatury (°/℃): | ±0,001 |
| Rozdzielczość (°): | 0,001 |
WF-WM400 Szybki bezprzewodowy inklinometr Dokładność pochylenia 0,005°
| nazwa: | Inklinometr z transmisją bezprzewodową |
|---|---|
| Poziom ochrony: | IP65 |
| Zakres pomiaru: | ±60° |
Wysokiej precyzji analogowy czujnik nachylnościowy
| Nazwa: | Inklinometr analogowy |
|---|---|
| Temperatura robocza (℃): | -40-85℃ |
| Napięcie (V): | 12-35V |

