Wszystkie produkty
-
Cyfrowy czujnik inklinometru
-
Analogowy czujnik pochyłomierza
-
Inklinometr dynamiczny
-
Inklinometr bezprzewodowy
-
Elektroniczny czujnik kompasu
-
Postawa i system odniesienia kursu
-
Jednostka miary inercyjnej IMU
-
Czujnik wibracji akcelerometru
-
Integracja GNSS INS
-
Czujnik przełącznika przechyłu
-
Żyroskop światłowodowy
-
Układ czujnika żyroskopu
-
Układ akcelerometru
-
Inni
Osoba kontaktowa :
Zhang
Numer telefonu :
86 18921292620
słowa kluczowe [ imu inertial measurement unit ] mecz 134 produkty.
BWH516 RS232/RS485/TTL Pochyłomierz jednoosiowy Dokładność pochylenia 0,003°
| nazwa: | Inklinometr cyfrowy |
|---|---|
| Zakres pomiarowy (°): | ±30 |
| Oś pomiaru: | X |
BWH526 RS232/RS485/TTL Opcjonalny dwuosiowy inklinometr Dokładność pochylenia 0,003°
| nazwa: | Inklinometr cyfrowy |
|---|---|
| Złącze: | Złącze metalowe (kabel 1,5 m) |
| Poziom ochrony: | IP67 |
BWH515 CAN Bus jednoosiowy precyzyjny inklinometr Dokładność pochylenia 0,003°
| nazwa: | Inklinometr cyfrowy |
|---|---|
| Napięcie (V): | 9-35V |
| Prąd (mA): | 20-40 V |
BWH517 Precyzyjny jednoosiowy inklinometr Modbus Dokładność pochylenia 0,003° RS232 / RS485 / TTL Opcjonalnie
| nazwa: | Inklinometr cyfrowy |
|---|---|
| Praca w szerokiej temperaturze: | -40℃~+85℃ |
| Szerokie wejście napięciowe: | 9-35V |
BWK215S Tania jednoosiowa inklinometr z szyną CAN
| nazwa: | Inklinometr cyfrowy |
|---|---|
| Zasilacz: | 9-35V |
| Dokładność: | 0,2° |
BWL316S Niedrogi, jednoosiowy cyfrowy pochyłomierz MEMS z pojedynczą osią
| nazwa: | Inklinometr cyfrowy |
|---|---|
| Zasilacz: | 9-35V |
| Dokładność: | 0,1° |
Wysokiej precyzji analogowy czujnik nachylnościowy
| Nazwa: | Inklinometr analogowy |
|---|---|
| Zakres pomiarowy (°): | ± 90 |
| Oś pomiaru: | XY |
BWN420 Napięcie wyjściowe Dwuosiowy pochyłomierz o wysokiej rozdzielczości
| nazwa: | Inklinometr analogowy |
|---|---|
| Zakres pomiarowy (°): | ± 90 |
| Oś pomiaru: | XY |
BWH527 Modbus Dual Axis Inklinometr Tiltmeter RS232/RS485/TTL Opcjonalnie
| Nazwa: | Inklinometr cyfrowy |
|---|---|
| ZŁĄCZE: | Złącze metalowe (kabel 1,5 m) |
| Poziom ochrony: | IP67 |
BWM417 Ekonomiczny pochyłomierz z pojedynczą osią Modbus Przechyłomierz RS232 / RS485 / TTL Opcjonalnie
| nazwa: | Inklinometr cyfrowy |
|---|---|
| Napięcie zasilania (V): | 9-35 |
| Temperatura pracy (℃): | -40-85 |

