Wszystkie produkty
-
Cyfrowy czujnik inklinometru
-
Analogowy czujnik pochyłomierza
-
Inklinometr dynamiczny
-
Inklinometr bezprzewodowy
-
Elektroniczny czujnik kompasu
-
Postawa i system odniesienia kursu
-
Jednostka miary inercyjnej IMU
-
Czujnik wibracji akcelerometru
-
Integracja GNSS INS
-
Czujnik przełącznika przechyłu
-
Żyroskop światłowodowy
-
Układ czujnika żyroskopu
-
Układ akcelerometru
-
Inni
Osoba kontaktowa :
Zhang
Numer telefonu :
86 18921292620
słowa kluczowe [ 2 axis digital inclinometer resolution 0 01 ] mecz 61 produkty.
BWK215S Tania jednoosiowa inklinometr z szyną CAN
| nazwa: | Inklinometr cyfrowy |
|---|---|
| Zasilacz: | 9-35V |
| Dokładność: | 0,2° |
WF-WM410 Szybki bezprzewodowy inklinometr o małym rozmiarze
| Nazwa: | Inklinometr transmisji bezprzewodowej |
|---|---|
| Poziom ochrony: | IP65 |
| Zerowy dryf temperatury: | ±0,001°/℃ |
BWM416E Ekonomiczny cyfrowy jednoosiowy inklinometr pochylenia
| nazwa: | Inklinometr cyfrowy |
|---|---|
| Poziom ochrony: | IP67 |
| Materiał powłoki: | Utlenianie stopu magnezu i aluminium |
BWM425S Ekonomiczny MEMS Precyzyjny pochyłomierz CAN inklinometr
| nazwa: | Inklinometr cyfrowy |
|---|---|
| Poziom ochrony: | IP67 |
| Rozmiar (mm): | L55*W37*H24 |
BWK225S Ekonomiczny dwuosiowy pochyłomierz z magistralą CAN
| nazwa: | Inklinometr cyfrowy |
|---|---|
| Napięcie zasilania (V): | 9-35 |
| Prąd roboczy (mA): | 20-40 |
BWM420 Ekonomiczne wyjście napięciowe Dwuosiowy inklinometr pochylenia 0-5 V / 0-10 V Opcjonalnie
| nazwa: | Inklinometr analogowy |
|---|---|
| Napięcie zasilania (V): | 12-35 |
| Prąd roboczy (mA): | 20-40 |
BWL315S Mały, ekonomiczny, jednoosiowy inklinometr na szynie CAN
| nazwa: | Inklinometr cyfrowy |
|---|---|
| Zakres pomiarowy (°): | ±180° |
| Dokładność (°): | 0,2 |
Wysokiej precyzji analogowy czujnik nachylnościowy
| Nazwa: | Inklinometr analogowy |
|---|---|
| Zakres pomiarowy (°): | ± 90 |
| Oś pomiaru: | XY |
VG100 Niedrogi cyfrowy dynamiczny inklinometr pochylenia RS232/485/TTL Opcjonalnie
| nazwa: | Inklinometr dynamiczny |
|---|---|
| Prąd roboczy: | 30 mA (maks. 40 m) |
| Dokładność dynamiczna: | 2° |
BWH515 CAN Bus jednoosiowy precyzyjny inklinometr Dokładność pochylenia 0,003°
| nazwa: | Inklinometr cyfrowy |
|---|---|
| Napięcie (V): | 9-35V |
| Prąd (mA): | 20-40 V |

