Wszystkie produkty
-
Cyfrowy czujnik inklinometru
-
Analogowy czujnik pochyłomierza
-
Inklinometr dynamiczny
-
Inklinometr bezprzewodowy
-
Elektroniczny czujnik kompasu
-
Postawa i system odniesienia kursu
-
Jednostka miary inercyjnej IMU
-
Czujnik wibracji akcelerometru
-
Integracja GNSS INS
-
Czujnik przełącznika przechyłu
-
Żyroskop światłowodowy
-
Układ czujnika żyroskopu
-
Układ akcelerometru
-
Inni
Osoba kontaktowa :
Zhang
Numer telefonu :
86 18921292620
słowa kluczowe [ 2 axis digital inclinometer resolution 0 01 ] mecz 61 produkty.
VG127 tani, mały rozmiar RS232/485/TTL/Modbus Opcjonalny dynamiczny inklinometr pochylenia
| nazwa: | Inklinometr dynamiczny |
|---|---|
| Dokładność dynamiczna: | 2° |
| Dokładność statyczna: | 0,2° |
AS400S 3-osiowy akcelerometr o wysokiej czułości i niskim dryfie zerowym Rozdzielczość chipa 0.1° Zakres pomiarowy ± 3.6g
| Zakres pomiaru: | ±3,6g |
|---|---|
| Rezolucja: | 0,1 mg |
| Błąd liniowy: | 00,02 proc. |
BWL310 MEMS Niskokosztowe wyjście napięciowe Jednoosiowy inklinometr pochyłomierza
| nazwa: | Inklinometr analogowy |
|---|---|
| Napięcie zasilania (V): | 9-35 |
| Prąd roboczy (mA): | 20-40 |
BWL320 Napięcie wyjściowe Dwuosiowy inklinometr pochylenia 0-5 V/0-10 V Opcjonalnie
| nazwa: | Inklinometr analogowy |
|---|---|
| Napięcie zasilania (V): | 12-36 |
| Prąd roboczy (mA): | 20-60 |
VG600 precyzyjny cyfrowy dynamiczny inklinometr RS232/485/TTL Opcjonalna dokładność 0,01°
| nazwa: | Inklinometr dynamiczny |
|---|---|
| Dokładność dynamiczna: | 0,05° |
| Dokładność statyczna: | 0,01° |
VG328 Opłacalny prąd dynamiczny inklinometr pochylenia 0-20/4-20/0-24mA wyjście opcjonalnie
| nazwa: | Inklinometr dynamiczny |
|---|---|
| Dokładność dynamiczna: | 0,3° |
| Dokładność statyczna: | 0,01° |
BWL316S Niedrogi, jednoosiowy cyfrowy pochyłomierz MEMS z pojedynczą osią
| nazwa: | Inklinometr cyfrowy |
|---|---|
| Zasilacz: | 9-35V |
| Dokładność: | 0,1° |
BWM420 MEMS Wyjście napięciowe Dwuosiowy inklinometr Dokładność pochylenia 0,01°
| nazwa: | Inklinometr dwuosiowy |
|---|---|
| WYJŚCIE: | Napięcie 0-5 V/0-10 V opcjonalnie |
| Rezolucja: | 0,001° |
BWL325S MEMS Niedrogi dwuosiowy pochyłomierz z magistralą CAN
| nazwa: | Inklinometr cyfrowy |
|---|---|
| Napięcie zasilania (V): | 9-35 |
| Prąd roboczy (mA): | 20-40 |
BWM827 Ekonomiczny dwuosiowy inklinometr Modbus Przechyłomierz RS485 / TTL Opcjonalnie
| nazwa: | Inklinometr cyfrowy |
|---|---|
| Napięcie zasilania (V): | 9-35 |
| Prąd roboczy (mA): | 20-40 |

