Wszystkie produkty
-
Cyfrowy czujnik inklinometru
-
Analogowy czujnik pochyłomierza
-
Inklinometr dynamiczny
-
Inklinometr bezprzewodowy
-
Elektroniczny czujnik kompasu
-
Postawa i system odniesienia kursu
-
Jednostka miary inercyjnej IMU
-
Czujnik wibracji akcelerometru
-
Integracja GNSS INS
-
Czujnik przełącznika przechyłu
-
Żyroskop światłowodowy
-
Układ czujnika żyroskopu
-
Układ akcelerometru
-
Inni
Osoba kontaktowa :
Zhang
Numer telefonu :
86 18921292620
słowa kluczowe [ 2 axis digital inclinometer resolution 0 01 ] mecz 61 produkty.
SEC385 Elektroniczny kompas 3D Dokładność 0,5° RS232/RS485/TTL Opcjonalnie
| Nazwa: | Elektroniczny czujnik kompasu |
|---|---|
| Zasilacz: | 5 V prądu stałego |
| Prąd roboczy: | 30 mA (maks. 40 mA) |
BW-IMU127C Niskokosztowa inercyjna jednostka pomiarowa Modbus IMU RS232 /485/TTL
| Tryb wyjściowy: | Opcjonalne wyjście RS232/485/TTL/Modbus |
|---|---|
| Rozmiar: | Dł. 60 × szer. 59 × wys. 29 mm |
| Stabilność żyroskopu w pełnej temperaturze: | <20°/h(10s,1σ) <0,1°/√h |
BW-IMU300 Ekonomiczna jednostka pomiaru bezwładnościowego IMU RS232 /485/TTL Opcjonalnie
| rozdzielczość żyroskopu: | 0,01°/sek |
|---|---|
| Zakres: X, Y, Z: | ±3,6g |
| Rozdzielczość akcelerometru: | 0,01 mg |
BW-AH400C Wysoka precyzja ustawienia i odniesienia kursu AHRS RS232/RS485/TTL
| Nieliniowość współczynnika skali: | ≤100ppm(1σ) |
|---|---|
| Pasmo: | 100 Hz |
| Zakres: X, Y, Z: | ±3,6 g |
SEC345 Ekonomiczny elektroniczny kompas 3D Dokładność 1°
| Nazwa: | Kompas elektroniczny |
|---|---|
| Temperatura robocza: | -40 ℃ ~ 85 ℃ |
| Dokładność kursu: | 1° (RMS) |
HEC365 Opłacalny elektroniczny kompas 3D RS232/RS485/TTL Opcjonalnie
| Nazwa: | Kompas elektroniczny |
|---|---|
| Napięcie: | 5 V prądu stałego |
| Temperatura robocza: | -40 ℃ ~ 85 ℃ |
SEC340 Niedrogi, mały elektroniczny czujnik kompasu 3D
| Nazwa: | Kompas elektroniczny |
|---|---|
| Napięcie: | 5 V prądu stałego |
| Prąd roboczy: | 30 mA (maks. 40 mA) |
BW-IMU225 Niedroga jednostka pomiaru bezwładnościowego CAN IMU
| Zakres żyroskopowy: | ±400°/sek |
|---|---|
| Nieliniowość współczynnika skali żyroskopowej: | ≤100 ppm (1σ) |
| Zakres akcelerometru: X, Y, Z: | +3,6g |
BW-IMU500C Wysokowydajna inercyjna jednostka pomiarowa IMU RS232/485/TTL
| Szeroki zakres temperatur: | -40 ℃ ~ + 85 ℃ |
|---|---|
| Tryb wyjściowy: | RS232/485/TTL |
| Mały rozmiar: | Dł. 60 × szer. 59 × wys. 29 mm |
BW-AH57 Niski koszt protokołu Modbus i odniesienie do kursu AHRS
| Dokładność skoku: | 3° (RMS, dynamiczny) 0,5° (RMS, statyczny) |
|---|---|
| Dokładność rolki: | 3° (RMS, dynamiczny) 0,5° (RMS, statyczny) |
| Rezolucja: | 0,01° |

