Wszystkie produkty
-
Cyfrowy czujnik inklinometru
-
Analogowy czujnik pochyłomierza
-
Inklinometr dynamiczny
-
Inklinometr bezprzewodowy
-
Elektroniczny czujnik kompasu
-
Postawa i system odniesienia kursu
-
Jednostka miary inercyjnej IMU
-
Czujnik wibracji akcelerometru
-
Integracja GNSS INS
-
Czujnik przełącznika przechyłu
-
Żyroskop światłowodowy
-
Układ czujnika żyroskopu
-
Układ akcelerometru
-
Inni
Osoba kontaktowa :
Zhang
Numer telefonu :
86 18921292620
słowa kluczowe [ 2 axis digital inclinometer resolution 0 01 ] mecz 61 produkty.
BWL317S Jednoosiowy pochyłomierz Modbus Pochyłomierz RS232/RS485/TTL
| nazwa: | Inklinometr cyfrowy |
|---|---|
| Zakres pomiarowy (°): | ±180 |
| Oś pomiaru: | X |
VG125C Ekonomiczny dynamiczny inklinometr CAN Dokładność pochylenia 0,01°
| nazwa: | Inklinometr dynamiczny |
|---|---|
| Napięcie: | 9-35 V prądu stałego |
| Dokładność dynamiczna: | 1° |
BW - VG225 Niski koszt Wysokowydajny dynamiczny inklinometr z magistralą CAN BUS
| nazwa: | Inklinometr dynamiczny |
|---|---|
| Prąd roboczy: | 30 mA (maks. 40 mA) |
| Dokładność dynamiczna: | 0,5° |
VG50 tani cyfrowy dynamiczny inklinometr pochylenia RS232/485/TTL/CAN Opcjonalnie
| Dokładność dynamiczna: | 3° |
|---|---|
| Dokładność statyczna: | 0,3° |
| Rezolucja: | 0,01° |
VG125 Niskobudżetowy dynamiczny pochyłomierz CAN
| nazwa: | Inklinometr dynamiczny |
|---|---|
| Napięcie: | 5 V prądu stałego |
| Prąd roboczy: | 30 mA (maks. 40 m) |
BW-IMU100C Wysokowydajna inercyjna jednostka pomiarowa IMU RS232/RS485/TTL
| Stabilność obciążenia w pełnej temperaturze: | <20°/h(10s,1σ) |
|---|---|
| Zakres: | ±400°/sek |
| Rezolucja: | 0,01°/sek |
VG200 Niedrogi cyfrowy dynamiczny inklinometr pochylenia
| Dokładność dynamiczna: | 0,5° |
|---|---|
| Dokładność statyczna: | 0,01° |
| Rezolucja: | 0,005° |
HEC395 9-osiowy dynamiczny elektroniczny kompas o wysokiej wydajności 0,5°
| Zasilacz: | 9-35 V prądu stałego |
|---|---|
| Prąd roboczy: | 30 mA (maks. 40 mA) |
| Temperatura robocza: | -40 ℃ ~ 85 ℃ |
SEC380 3D Precyzyjny, ekonomiczny, elektroniczny czujnik kompasu RS232/RS485/TTL Opcjonalnie
| Nazwa: | Kompas elektroniczny |
|---|---|
| Dokładność kursu: | 1° (RMS) |
| Rezolucja: | 0,1° |
BMR3300 6-osiowy elektroniczny czujnik kompasu o wysokiej dokładności RS232/RS485/TTL Opcjonalnie
| Nazwa: | Kompas elektroniczny |
|---|---|
| Dokładność kursu: | 0,2 RMS (użytkowanie poziome) < 0,5 RMS (nachylenie < 30°) |
| Uchwała nagłówkowa: | 0,001° |

